Informacija teikiama visą parą

Transportas

Mirusiųjų palaikai iš gydymo įstaigų, slaugos namų, Jūsų namų, morgų transportuojami specialiais, reikalavimus atitinkančiais, visuomet švariais ir techniškai tvarkingais Mercedes Benz V- klasės bei Mercedes Benz Vito autokatafalkais, kurie aprūpinti visa įranga, leidžiančia transportuoti velionį pagarbiai.

Laidojimui, karstui ar urnai į kapines vežti yra skirti prabangūs, originalūs naujausio modelio MERCEDES BENZ V – klasės autokatafalkai, juose tilps ir nemažai gėlių. Laidotuvių dalyvių nuvežimui į kapines galime pasiūlyti naujus, labai patogius Mercedes Benz Sprinter 9-12-16-21 vietos autobusus kurie nuveš laidotuvių dalyvius į kapines ir atgal.

Laidotuvių metu teikiame kunigo atvežimo į šarvojimo salę ar nuvežimo į kapus paslaugą.

Mirusiųjų transportavimas iš užsienio valstybių:

Jei užsienyje miręs žmogus turėjo galiojantį draudimą ir yra draudiminis įvykis, jo palaikų transportavimu į Lietuvos Respubliką pasirūpina draudimo kompanija kurioje buvo apsidraudęs velionis, draudimo kompanija sutvarko visus reikiamus dokumentus palaikų pargabenimui į Lietuvą.

Jeigu užsienyje miręs žmogus neturėjo draudimo arba tai nebuvo draudiminis įvykis, jo palaikų pargabenimu į LR  rūpinasi artimieji savo lėšomis. Kreipkitės į mūsų laidojimo paslaugų biurą ir mes Jums patarsime visais laidojimo klausimais.

Informacija ir paslaugos teikiamos visą parą: +370 638 88 884