Informacija teikiama visą parą

Paslaugos

Laidojimo ir kreamavimo paslaugos Kaune bei visoje Lietuvoje

Kauno laidojimo paslaugų biuro Anapilis darbuotojai pasiruošę Jums padėti netekties valandą. Teikiame visas laidojimo, kremavimo, perlaidojimo paslaugas Kaune, Kauno rajone bei visoje Lietuvoje. Dirbame visą parą be poilsio dienų. Informacija ir konsultacijos laidojimo ar kremavimo klausimais teikiama nemokamai. Informacija telefonu +37063888884

Šarvojimo salių nuoma

Paskutinio atsisveikinimo erdvė – tai dažnas klausimas organizuojant laidotuves. Šiuo metu Kaune galime pasiūlyti devynias, skirtingose Kauno vietose esančias šarvojimo sales. Turime didelę patirtį organizuojant laidotuves tiek tradicinėse šarvojimo salėse, tiek ir viešose erdvėse, tokiose kaip Nacionalinis Kauno dramos teatras, Vilniaus šv.Jonų bažnyčia, Kauno Šv. Apaštalų Petro ir Povilo arkikatedra bazilika ir t.t. Patikėkite laidotuvių organizavimą laidojimo paslaugų biuro Anapilis darbuotojams, o mes stengsimės sumažinti Jūsų netekties skausmą.

Daugiau

Laidotuvių organizavimas​

Artimo žmogaus mirtis – tai emociškai skaudus įvykis. Sunkią būklę dar pastiprina užgriūnantys laidotuvių organizavimo rūpesčiai, reikalaujantys didelių pastangų, laiko ir išlaidų. Atsisveikinimo ceremonijos organizavimą patikėkite laidojimo paslaugų biurui Anapilis. Suorganizuosime laidotuves, pasirūpinsime laidojimo organizavimo darbais, pasirinkus laidojimo būdą kremuojant velionį, pasirūpinsime visa kremavimo procedūra. Užuojauta Jums ir kokybė – tai mūsų devizas.

Laidojimo dokumentų tvarkymas​

Laidojimo dokumentų apdorojimas prasideda nuo mirties liudimo, patvirtinančio apie mirtį išdavimo. Mirties faktui ištikus namuose mirties liudijimą išduoda šeimos gydytojas, ligoninėje – ligoninės gydytojas, viešoje vietoje arba nenustačius mirties priežasties – teismo medicinos ekspertas. Visais klausimais prašome kreiptis į mus ir mes būtinai Jums padėsime.

Laidojimo reikmenų nuoma

Teikiame platų laidojimo reikmenų nuomos asortimentą.:

Žvakidžių nuoma, vazų gėlėms nuoma, šarvojimo stalo nuoma, kėdžių nuoma, gedulingos muzikos nuoma, šarvojimo salių nuoma, gedulingų juostų karsto nešimui nuoma, paveikslų su šventųjų atvaizdais nuoma, kryžių nuoma. Projektoriaus su ekranu nuoma, galime sukurti ir nuotraukų filmą apie velionį. Dėl laidojimo reikmenų nuomos ir kitų laidojimo paslaugų kreipkitės tel. 863888884

 

Daugiau

Originalių autokatafalkų, autobusų nuoma

Turime didelį autokatafalkų asortimentą. Gedulingai procesijai galime pasiūlyti naujausio modelio originalius Mercedes Benz V-klasės arba Mercedes Benz R-klasės autokatafalkus. Visi mūsų automobiliai atitinka griežtus žmogaus palaikų pervežimo reikalavimus. Tikimės, kad mūsų laidojimo biuro autokatafalkai ir kitas transportas savo nepriekaištinga išvaizda ir techniniu stoviu atitiks Jūsų lūkesčius. Laidotuvių dalyvių pervežimui į kapines galime pasiūlyti 9, 12, 16, 21 ir 44 vietų autobusus Merseces Benz Sprinter arba Volkswagen.

Daugiau

Palaikų parvežimas iš visų pasaulio šalių

Jūsų artimųjų palaikus galime nugabenti ar pargabenti iš Europos Sąjungos, JAV, Rusijos ar kitų pasaulio šalių. Pasirūpiname visais dokumentais reikalingais velionio pargabenimui ar išgabenimui į kitas šalis. Turime nemažą patirtį teikiant mirusiųjų pargabenimo paslaugas.

Palaikų paėmimas iš namų ar gydymo istaigų

Prarasti artimą žmogų labai skaudu. Jums pageidaujant operatyviai velioniu pasirūpinti galime mes, galime paiimti velionį iš mirties vietos ir nugabenti į šaldytuvą. Jums pageidaujant nuvešime į Jūsų pasirinktą šarvojimo salę ar krematoriumą.

Daugiau

Kremavimas

Kremavimas, kremacija (lot. crematio ‘sudeginimas’) – mirusio žmogaus palaikų sudeginimas krematoriume. Kremacija žinoma jau nuo neolito epochos. Šiuo metu Lietuvoje veikia krematoriumas Kėdainiuose, kitas artimiausias Suvalkų krematoriumas Lenkijoje, Suvalkų mieste. Abu krematoriumai atitinka visus aukštus aplinkosaugos bei žmogaus palaikų kremavimo reikalavimus.

Daugiau

KOLUMBARIUMAI

Kolumbariumas – urnų su mirusiojo palaikais laikymo vieta, statinys ar salė. Kolumbariumai Lietuvoje sparčiai pradėjo populiarėti nuo 2007m. Pasirinkus laidojimo būdą kremuojant velionį ir neturint šeimos kapavietės patariame urną su mirusiojo pelenais patalpinti į kolumbariumą. Šiuo metu Kaune galima pasirinkti kolumbariumą kuriame gali būti patalpinamos net 4-5 urnos . Visais klausimais apie kremavimą, kolumbariumus, laidojimo paslaugas galite kreiptis į mus.

Šv. Mišių užsakymas

Krikščioniškos laidotuvės yra Bažnyčios liturginės apeigos, jos atliekamos laidojant Bažnyčios narį, t.y. kataliką. Laidojant krikščionį reikėtų užsakyti šv.Mišias. Šv.Mišios už mirusiuosius paprastai laikomos mirties ar laidojimo dieną, po to kunigas karstą ar urną palydi į amžinojo poilsio vietą. Prireikus šv.Mišių reikėtų kreiptis į savo parapijos, kuriai priklausote bažnyčią, galima kreiptis ir į kitą bažnyčią pagal mirusio buvusią gyvenamą, šarvojimo ar laidojimo vietą. Kitų religijų tikintieji, dėl laidojimo apeigų turėtų kreiptis į savo konfesijos atstovus.

Kapo duobės užsakymas

Norint užsakyti kapo duobės iškasimo/užkasimo  karstui ar urnai paslaugą, perlaidojimo paslaugas Kauno miesto kapinėse  – reika kreiptis į kapinių administraciją ir į SĮ „KAPINIŲ PRIEŽIŪRA“ adresu  Savanorių pr. 347, Kaunas . Tel.nr. 8-37 206689

Gedulingos puokštės ir vainikai

Laidojimo namai Anapilis – siūlome didelį gedulingų kompozicijų, puokščių, vainkų pasirinkimą. Gėlių kompozicijos gaminamos tik kruopščiai aptarus Jūsų norus, gaminamos tik iš kokybiškų, šviežių gėlių. Pristatome gėles į Jūsų pasirinktą šarvojimo salę. Priimame užsakymus gedulo gėlių pristatymui į kitus miestus.

Daugiau